Bastok Markets/Fishing: Difference between revisions
From HorizonXI Wiki
(Created page with "{| border="0" width="100%" cellpadding="0" cellspacing="2" |- style="background:#53A0DF;" ! width="36%" |Fish ! width="10%" |Cap ! width="54%" |Body of Water |- style="background:#e3e6ff" | style="padding-left:1em;" |Moat Carp<br> | style="padding-left:1em;" |11 | style="padding-left:1em;" rowspan="8"|Waterway/South Side |- style="background:#e3e6ff" | style="padding-left:1em;" |Giant Catfish<br> | style="padding-left:1em;" |31 |- style="background:#e3e6ff" | sty...") |
(horizon layout) |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| | <noinclude>[[Category:Fishing]]{{Zone Section Header|fishing}}</noinclude> | ||
|- | {| class="horizon-table fishing-table center-col-2 center-col-3 under-zone-section-header" | ||
! width="36%" |Fish | |+{{EditButton|Bastok Markets/Fishing}} | ||
! width="10%" |Cap | |- | ||
! width="54%" |Body of Water | ! width="36%" | Fish | ||
|- | ! width="10%" | Cap | ||
! width="54%" | Body of Water | |||
|- | |||
| | | [[Moat Carp]] | ||
| 11 | |||
| rowspan="8"|Waterway/South Side | |||
|- | |- | ||
| | | [[Giant Catfish]] | ||
| 31 | |||
|- | |||
| [[Dark Bass]] | |||
| 33 | |||
|- | |||
| [[Black Eel]] | |||
| 47 | |||
|- | |||
| [[Rusty Bucket]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Rusty Leggings]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Rusty Subligar]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Copper Ring]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Crayfish]] | |||
| 7 | |||
| rowspan="8"|Water Storage/North Side | |||
|- | |||
| [[Moat Carp]] | |||
| 11 | |||
|- | |||
| [[Tricolored Carp]] | |||
| 27 | |||
|- | |||
| [[Gold Carp]] | |||
| 56 | |||
|- | |||
| [[Rusty Bucket]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Rusty Leggings]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Rusty Subligar]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
| [[Copper Ring]] | |||
| 0 | |||
|- | |||
! colspan="3" | | |||
Fishing Maps<br><section begin="fishing-maps"/>{{Template:Tooltip-Map|text= [[image:BastokMarketsFishing.gif|40px]]|map=BastokMarketsFishing.gif|mapsize = 501}}<section end="fishing-maps"/> | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 12:24, 25 June 2025
| Fish | Cap | Body of Water |
|---|---|---|
| Moat Carp | 11 | Waterway/South Side |
| Giant Catfish | 31 | |
| Dark Bass | 33 | |
| Black Eel | 47 | |
| Rusty Bucket | 0 | |
| Rusty Leggings | 0 | |
| Rusty Subligar | 0 | |
| Copper Ring | 0 | |
| Crayfish | 7 | Water Storage/North Side |
| Moat Carp | 11 | |
| Tricolored Carp | 27 | |
| Gold Carp | 56 | |
| Rusty Bucket | 0 | |
| Rusty Leggings | 0 | |
| Rusty Subligar | 0 | |
| Copper Ring | 0 | |
