Moa Constrictors: Difference between revisions

From HorizonXI Wiki
Line 35: Line 35:
|[[Dodo Skin]]
|[[Dodo Skin]]
|}
|}
</div>
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
<div class="flex-container-item-3">
! One of
|-
|[[Adaman Ingot]] (25%)
|-
|[[Orichalcum Ingot]] (35%)
|-
|[[Absorbing Shield]] (35%)
|}
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
! One of
! One of
Line 48: Line 55:
|[[Gravedigger]] (25%)
|[[Gravedigger]] (25%)
|}
|}
</div>
<div class="flex-container-item-3">
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
! One of
|-
|[[Adaman Ingot]] (25%)
|-
|[[Orichalcum Ingot]] (35%)
|-
|[[Absorbing Shield]] (35%)
|}
</div>
</div>
<div class="flex-container-item-3">
<div class="flex-container-item-3">
Line 72: Line 68:
|[[Tracker's Kecks]] (25%)
|[[Tracker's Kecks]] (25%)
|}
|}
</div>
<div class="flex-container-item-3">
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
! One of
! One of
Line 92: Line 86:
</div>
</div>
<div class="flex-container-item-3">
<div class="flex-container-item-3">
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1"
 
{| class="horizon-table armorycrate-table center-col-1 sortable"
! One of
! One of
|-  
|-  
Line 124: Line 119:
|-
|-
|[[Vile Elixir]] (6%)
|[[Vile Elixir]] (6%)
|}
</div>
<div class="flex-container-item-3">
</div>
<div class="flex-container-item-3">
</div>
<div class="flex-container-item-3">


|}
</div>
</div>



Revision as of 16:50, 11 January 2025