Antican Pauldron: Difference between revisions

From HorizonXI Wiki
(scrapper audit)
 
Line 118: Line 118:
|{{NM|Tribunus VII-I}}
|{{NM|Tribunus VII-I}}
| align="center" |60-62
| align="center" |60-62
| [[Quicksand Caves]]
|- class="nms"
|{{NM|Proconsul XII}}
| align="center" |70-72
| [[Quicksand Caves]]
| [[Quicksand Caves]]
|- class="nms"
|- class="nms"
Line 123: Line 127:
| align="center" |72-74
| align="center" |72-74
| [[Quicksand Caves]]
| [[Quicksand Caves]]
|- class="nms"
 
|{{NM|Proconsul XII}}
| align="center" |72
| [[Quicksand Caves]]
|}
|}

Latest revision as of 15:21, 14 November 2025